четверг, 4 ноября 2021 г.

Вкотре долучились до прекрасної акції по озелененню нашого міста.
Висадили , самшит, форзицію, дерева бояришника, катальпи та абрикос на майданчику дитячого садочка "Теремок".
Дякуємо за організацію адміністрацію Шосткинська станція юних натуралістів, Pavlo Anikeitsev.




Комментариев нет:

Отправить комментарий

Вкотре долучились до прекрасної акції по озелененню нашого міста. Висадили , самшит, форзицію, дерева бояришника, катальпи та абрикос на май...