Фотогалерея

Участь у акціі "Стоп Корона! Посади дерево!


Мамине свято ми зустрічаємо, любих матусь радо вітаєм





Наш улюблений садочок, наш привітніший куточок. 

Радо діток зустрічає,завжди усміхнено вітає!






 Участь в акціі "Чотири лапи". Діти з радістю допомагають безпритульним тваринам.



Комментариев нет:

Отправить комментарий

Вкотре долучились до прекрасної акції по озелененню нашого міста. Висадили , самшит, форзицію, дерева бояришника, катальпи та абрикос на май...