Участь у акціі "Стоп Корона! Посади дерево!
Мамине свято ми зустрічаємо, любих матусь радо вітаєм
Наш улюблений садочок, наш привітніший куточок.
Радо діток зустрічає,завжди усміхнено вітає!
Участь в акціі "Чотири лапи". Діти з радістю допомагають безпритульним тваринам.
















Комментариев нет:
Отправить комментарий