четверг, 4 ноября 2021 г.

Вкотре долучились до прекрасної акції по озелененню нашого міста.
Висадили , самшит, форзицію, дерева бояришника, катальпи та абрикос на майданчику дитячого садочка "Теремок".
Дякуємо за організацію адміністрацію Шосткинська станція юних натуралістів, Pavlo Anikeitsev.




Золота осінь завітала до вихованців групи "Смайлики" ЗДО N5 "Теремок".

 








Вкотре долучились до прекрасної акції по озелененню нашого міста. Висадили , самшит, форзицію, дерева бояришника, катальпи та абрикос на май...