Вкотре долучились до прекрасної акції по озелененню нашого міста.

Висадили , самшит, форзицію, дерева бояришника, катальпи та абрикос на майданчику дитячого садочка "Теремок".
Дякуємо за організацію адміністрацію Шосткинська станція юних натуралістів, Pavlo Anikeitsev.
















